Wieczór panieński w wirtualnej rzeczywistości?

Bycie świadkową/starszą na ślubie przyjaciółki to zaszczyt, ale także duża odpowiedzialność – wie o tym każda dziewczyna, która dostąpiła tego zaszczytu 🙂 Organizacja wieczoru panieńskiego często przyprawia o ból głowy. Co robić podczas takiej imprezy aby zarówno przyszła panna młoda jak i goście wyszli zadowoleni?!

Podpowiadamy… Można pójść za przykładem ekipy, która ostatnio szalała z nami                                                w świecie wirtualnej rzeczywistości . Myślisz, że to żart? Na samym początku tamte panie też tak myślały, ale bardzo szybko zmieniły zdanie i już po chwili wiedziały, że są w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie 😉 Przyszły niepewne tego co je spotka, ze znakami zapytania w oczach. Po krótkim wprowadzeniu, zaczęła się fantastyczna zabawa. Największą euforię wywołała przejażdżka kolejką górską w VR i horror Face your fears, podczas których dziewczyny dały upust swoim emocjom. Jeszcze silniejsze reakcje pojawiły się podczas gry na HTC Vive. Radość, przerażenie, ciekawość przed nieznanym, satysfakcja, że się udało, a do tego podskoki, machanie rękami, kulenie się, drżenie, a nawet próby ucieczki z salonu 😉 Jaka gra za tym stoi? Oczywiście nasze niezastąpione zombiaki. Potem dla ukojenia nerwów uczestniczki wieczoru panieńskiego pływały po Oceanie Spokojnym z Cyganami Morza albo przenosiły się do wesołego miasteczka.

Dziewczyny chciały zobaczyć wszystkie animacje i zagrać we wszystkie gry zanim uderzyły na imprezę do klubu…W ramach ‘biforu’ 🙂 Ich podekscytowanie udzielało się także pracownikom salonu. Śmiechom, krzykom i żartom nie było końca ;-D Dlatego uwielbiamy wieczory panieńskie w naszym salonie VR!