Urodziny VR w naszym salonie: relacja

Co roku ten sam problem – gdzie wyprawić urodziny aby były czadowe i niezapomniane przez gości? Właśnie przed takim dylematem stanął pewien 10-latek, który razem z rodzicami uznał Cybersowę za dobry wybór. Czy się pomylił? 😀

Od razu po rozpoczęciu imprezy około dwudziestoosobowa grupa gości utworzyła cztery kolejki do naszych sprzętów. W sali obok, gdzie unosił się zapach pizzy i przepięknie wyglądającego ciasta, można było odpocząć i nabrać sił. Całej imprezie w tle towarzyszyły najnowsze hity muzyczne, które dopełniały klimatu najlepszej imprezy urodzinowej jaką można było sobie wymarzyć 😉 Jeśli chodzi o animacje na Samsung Gear VR to największą furorę zrobiła aplikacja o potworach i duchach, która w pozytywny sposób straszyła gości (o dziwo najbardziej odważną okazała się być najmłodsza uczestniczka VR party).  Natomiast z repertuaru HTC Vive najbardziej do gustu przypadły kosmiczne klimaty: zmuszały grających do walki z wrogimi cyberstatkami. Po prostu kosmos!

Podsumowując: VR pozwala w ciągu jednej imprezy zabrać gości zarówno w góry, gdzie mogą bawić się z przeuroczym cyberpieskiem, jak i nad Ocean Spokojny, gdzie mogą zobaczyć w jaki sposób żyją „cyganie morza”,  o kosmosie nie zapominając. Dzięki temu urodziny w salonie VR gwarantują niezapomnianą zabawę!