Typy klientów Cybersowy: kosmici

AAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAA AAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Trochę tu ciemno… ale przecież jesteśmy w kosmosie! Wychodzimy na balkon aby się rozejrzeć po naszej stacji kosmicznej, aż tu nagle wrogie jednostki próbują nas otoczyć i zestrzelić. Dobrze, że nie ruszamy się nigdzie bez naszego blastera, lasera pulsacyjnego, magnetycznej tarczy i cyberlassa. Z tym ekwipunkiem nic nam nie straszne, choć z każdym kolejnym poziomem gry wrogich jednostek robi się coraz więcej, są mocniejsze i szybsze. Pokaż czy zasłużyłeś na miano kosmicznego bohatera!

Wskazówka: nasza tarcza odbija wszystkie pociski, również nasze własne. Dlatego nie strzelajmy w jej wewnętrzną część, możemy się postrzelić 😉

Wirtualna rzeczywistość to przepustka do świetnej zabawy poza naszą planetą. Kiedy tylko chcesz. VR to podróż do naszych marzeń.